Facebook

Chovatelské potřeby ZooMIX Praha

zoomix Praha
info@zoomixpraha.cz
Tel.:+420 222 221 728
E-SHOP

Rychlé hledání

6 items tagged "hlodavci"

Výsledky 1 - 6 z 6

Chovatelská stanice křečků MANDARIN'S!

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:37

křečekNavštivte stránky oficiální chovatelské stanice křečíků džungarských MANDARIN'S, registrované od 25.10.2011 v Českém Křeččím Klubu (ČKK) http://www.mandarins.wz.cz/

 

 

Hlídání mazlíčků v Praze tel: 773 973 397

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:36

hlídání mazlíčkůNabízíme profesionální hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Náš malý rodinný hotel se nachází v Praze na Vyšehradě a nabízí celoroční ubytování zvířat v domácím prostředí s tou nejlepší péčí. Je zde možné hlídání psů, koček, hlodavců, králíků, ptáků, plazů a exotických zvířat. Jestli máte obavy z negativních reakcí Vašeho zvířátka na cizí prostředí, je možné ho hlídat u Vás či za ním docházet denně po dobu Vaší nepřítomnosti. Je zde i možnost venčení psů a obstarání hospodářských zvířat. Více informací najdete na stránkách www.hlidanimazlicku.cz.

PET-MEDIC Pietní služby non-stop 724 184 840

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:30

PET-MEDIC PIETNÍ SLUŽBYNabízí komplexní služby v posledních chvílích života vašich zvířecích přátel – začíná už možností uspat Vašeho pejska nebo kočičku doma tak, aby v klidu usnuli s Vámi a v prostředí, které znají a kde se cítí spokojeně a klidně do poslední chvíle svého života. Poté následuje převoz na místo, kam určí majitel. Majitel nemusí jet s uspaným zvířátkem dále, posádka záchranné služby vše další zařídí sama. U pejsků vystavujeme odhlášku pro úřad přímo v bytě majitele. Je několik možností co dále s tělem zesnulého zvířátka.

Klub chovatelů morčat

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:26

klub chovatelů morčatZákladní organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců.

Vše o chovu morčat, chovatelských stanicích a organizovaném členství najdete na www.klubmorcat.cz

 

 

Velkoobchod

Category: Horní menu
Vytvořeno 8. 8. 2013 18:40

Chovatelské potřeby ZOO MIX Praha

VELKOOBCHOD CHOVATELSKÝCH POTŘEB

Provozujete prodejnu chovatelských potřeb nebo internetový obchod? Neváhejte nás kontaktovat. Naší nabídkou se snažíme vytvořit jiný sortiment zboží pro běžné prodejny. Jsme výhradními dovozci značky Rosenlöcher, HERBAL PETS, Dolina Noteci, Piper a GAMI. Dále máme v nabídce sušené bělené pamlsky pro psy, jemné akvarijní písky (NANO verze).
Provozovatelům prodejen nabízíme férové podmínky, chovatelským stanicím výhodný ceník chovatelských balení a hobby chovatelům širokou nabídku krmiv.
Značku ROSENLÖCHER nikdy nenajdete v potravinářských hypermarketech.
Kompletní nabídku produktů najdete ZDE.

O nás

Category: Horní menu
Vytvořeno 8. 8. 2013 18:38

Chovatelské potřeby Zoo MIX Praha

Vítáme Vás na stránkách společnosti ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Naše služby nabízíme od roku 2007, kdy jsme otevřeli první kamennou prodejnu v Praze 3. Postupným rozšiřováním nabídky produktů pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a rozšiřováním služeb u nás dnes zákazníci najdou kompletní sortiment a poradenství v chovatelské oblasti. Jsme výhradními dovozci značky Rosenlöcher, HERBAL PETS, vodních rostlin WATER&GARDEN a dovozci značek Dolina Noteci, PIPER a GAMI. Dnes provozujeme prodejny ZOO MIX v Praze, ve Frýdlantu v Čechách, Novém Boru a Turnově + e-shop a velkoobchodní distribuci.

{loadposition slider2}

V oblasti krmiv pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Německá firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele. Mějte na paměti, že vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici a pohodu po celý život.
Našimi partnery jsou dlouholetí profesionálové v oboru, kteří vědí, co to znamená nabízet správné chovatelské potřeby.
Všem, kteří nám dávají svou důvěru, nabízíme ty nejlepší ceny a nejširší nabídku produktů a služeb. Nevíte si rady s objednávkou? Potřebujete více informací? Chcete-li se nás na cokoliv zeptat a nebo jste u nás nenašli to co hledáte? Pak nás neváhejte kontaktovat.