Facebook

Chovatelské potřeby ZooMIX Praha

zoomix Praha
info@zoomixpraha.cz
Tel.:+420 222 221 728
E-SHOP

Rychlé hledání

4 items tagged "křeček"

Výsledky 1 - 4 z 4

Chovatelská stanice křečků MANDARIN'S!

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:37

křečekNavštivte stránky oficiální chovatelské stanice křečíků džungarských MANDARIN'S, registrované od 25.10.2011 v Českém Křeččím Klubu (ČKK) http://www.mandarins.wz.cz/

 

 

Český křeččí klub

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:29

Český křeččí klubČeský křeččí klub vznikl počátkem roku 2009. Jeho cílem je především sdružovat chovatele a milovníky křečků a křečíků, pořádat výstavy s různými soutěžemi a vzdělávací akce.

www.ceskykrecciklub.cz

 

Klub chovetelů a příznivců fretek

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:27

fretkaVše o fretkách najdete stránkách www.fretka.cz
Navštivte také náš eshop s nabídkou produktů pro fretky:
http://zoomixpraha.evron.cz/cz/e-shop/c33440/fretky.html

 

 

O nás

Category: Horní menu
Vytvořeno 8. 8. 2013 18:38

Chovatelské potřeby Zoo MIX Praha

Vítáme Vás na stránkách společnosti ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Naše služby nabízíme od roku 2007, kdy jsme otevřeli první kamennou prodejnu v Praze 3. Postupným rozšiřováním nabídky produktů pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a rozšiřováním služeb u nás dnes zákazníci najdou kompletní sortiment a poradenství v chovatelské oblasti. Jsme výhradními dovozci značky Rosenlöcher, HERBAL PETS, vodních rostlin WATER&GARDEN a dovozci značek Dolina Noteci, PIPER a GAMI. Dnes provozujeme prodejny ZOO MIX v Praze, ve Frýdlantu v Čechách, Novém Boru a Turnově + e-shop a velkoobchodní distribuci.

{loadposition slider2}

V oblasti krmiv pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Německá firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele. Mějte na paměti, že vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici a pohodu po celý život.
Našimi partnery jsou dlouholetí profesionálové v oboru, kteří vědí, co to znamená nabízet správné chovatelské potřeby.
Všem, kteří nám dávají svou důvěru, nabízíme ty nejlepší ceny a nejširší nabídku produktů a služeb. Nevíte si rady s objednávkou? Potřebujete více informací? Chcete-li se nás na cokoliv zeptat a nebo jste u nás nenašli to co hledáte? Pak nás neváhejte kontaktovat.