Facebook

Chovatelské potřeby ZooMIX Praha

zoomix Praha
info@zoomixpraha.cz
Tel.:+420 222 221 728
E-SHOP

Rychlé hledání

5 items tagged "krmivo pro hlodavce"

Výsledky 1 - 5 z 5

Zoonatur

Category: Katalog zoonatur
Vytvořeno 19. 8. 2013 10:54

ZOO Natur - Přírodní produkty

ZOO NATUR jsou především:

  • steliva (dřevěné štěpky a bezprašné hobliny)
  • krmné směsi
  • sušené plody
  • sena

Abychom mohli nabízet opravdu široký sortiment toho nejlepšího, rozhodli jsme se uvést na trh naší privátní značku ZOO NATUR. Doplňujeme na trh produkty, které jsme dlouhou dobu v nabídce postrádali.
Našim TOP produktem je PODORLICKÉ SENO, které je ručně sušené a také balené. Jeho kvalita není ovlivněná pásovou výrobou a lisováním. Námi dodávané seno pochází výhradně z ČR a je sušené v oblasti Ústí nad Orlicí.

Kompletní nabídku produktů najdete ZDE.

Rosenlöcher

Category: Katalog Rosenlöcher
Vytvořeno 19. 8. 2013 10:49

Krmiva pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky

Značka krmiva ROSENLÖCHER

chovatelské potřebyV oblasti krmiv pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Německá firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele.

Mějte na paměti, že vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici a pohodu po celý život.

Velice si vážíme možnosti nabízet uvedenou značku v České republice. Kompletní sortiment krmiv a pamlsků značky Rosenlöcher najdete v prodejnách ZOO MIX PRAHA a našich partnerů. Produkty lze kdykoli zakoupit v našem eshopu. Pravidelně se zúčastňujeme výstav Klubu chovatelů morčat a Českého křeččího klubu, kde jsou produkty Rosenlöcher k dispozici.
Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného krmiva, neváhejte se na nás obrátit. Abychom byli opravdu přesvědčení, že prodáváme to nejlepší, krmíme veškeré hlodavce v našem chovu značkou Rosenlöcher.
Kompletní nabídku produktů najdete ZDE.

Chovatelská stanice křečků MANDARIN'S!

Category: Zajímavosti
Vytvořeno 9. 8. 2013 14:37

křečekNavštivte stránky oficiální chovatelské stanice křečíků džungarských MANDARIN'S, registrované od 25.10.2011 v Českém Křeččím Klubu (ČKK) http://www.mandarins.wz.cz/

 

 

Rosenlöcher

Category: Horní menu
Vytvořeno 8. 8. 2013 18:47

Značka premium krmiv Rosenlöcher

chovatelské potřebyV roce 1964 založil Kurt Rosenlöcher firmu na výrobu krmiv pro drobná zvířata. Základem úspěchu společnosti je a zůstane produkce vysoce kvalitních krmných směsí.

Velice si vážíme možnosti nabízet uvedenou značku v České republice. Provozovatelům prodejen nabízíme férové podmínky, chovatelským stanicím výhodný ceník chovatelských balení a hobby chovatelům širokou nabídku krmiv.
Značku ROSENLÖCHER nikdy nenajdete v potravinářských hypermarketech.

Pro více informací nás kontaktujte na: velkoobchod@zoomixpraha.cz

O nás

Category: Horní menu
Vytvořeno 8. 8. 2013 18:38

Chovatelské potřeby Zoo MIX Praha

Vítáme Vás na stránkách společnosti ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Naše služby nabízíme od roku 2007, kdy jsme otevřeli první kamennou prodejnu v Praze 3. Postupným rozšiřováním nabídky produktů pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a rozšiřováním služeb u nás dnes zákazníci najdou kompletní sortiment a poradenství v chovatelské oblasti. Jsme výhradními dovozci značky Rosenlöcher, HERBAL PETS, vodních rostlin WATER&GARDEN a dovozci značek Dolina Noteci, PIPER a GAMI. Dnes provozujeme prodejny ZOO MIX v Praze, ve Frýdlantu v Čechách, Novém Boru a Turnově + e-shop a velkoobchodní distribuci.

{loadposition slider2}

V oblasti krmiv pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Německá firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele. Mějte na paměti, že vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici a pohodu po celý život.
Našimi partnery jsou dlouholetí profesionálové v oboru, kteří vědí, co to znamená nabízet správné chovatelské potřeby.
Všem, kteří nám dávají svou důvěru, nabízíme ty nejlepší ceny a nejširší nabídku produktů a služeb. Nevíte si rady s objednávkou? Potřebujete více informací? Chcete-li se nás na cokoliv zeptat a nebo jste u nás nenašli to co hledáte? Pak nás neváhejte kontaktovat.